Volejte: 776 164 164
Výrobci a značky:ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Aktuality

Domácí cvičení

21.4. 2017

Snažíte se zhubnout, vylepšit postavu a chybí Vám čas či peníze na posilovnu? Nevadí. Máme pro vás jednoduché a bezplatné řešení!
V dnešní uspěchané době si málokdo udělá čas sám na sebe. Natož do sebe ještě něco málo investovat. Pro někoho je posilovna zbytečná a drahá, někdo na to nemá čas a dalšímu se prostě nechce někam chodit či dojíždět.

Všechny tyto věci si nyní můžete škrtnout. Máme pro vás připravené rady, jak si vylepšit kondici a tělo zcela zdarma. Kdo bude chtít, může i pár korun investovat pro koupi svého domácího nářadí.

Více se dočtete na Našem BLOGu ZDE.

Jak dostaneme děti ke sportu?

20.4. 2017

Jak dostat děti ke sportu? Zdravý aktivní pohyb je důležitý pro správný vývoj dítěte a jako prevence proti civilizačním chorobám, především obezitě. Spokojené děti centrum aktivit V dnešní době plné moderních technologií a možností internetu,...

Více se dočtete na blogu...)

Rychlá podzimní a zimní detoxikace

22.1. 2017

Většina z nás nemá čas, aby taky ano, když žijeme v době, kdy je žádoucí mít vše hned a včera už bylo pozdě. To zná pravěpodobně každý. Proto jsme pro Vás sepsali několik druhů detoxikačních diet, řazených podle délky trvání, začneme tou nejkratší, tedy tou dvoudenní.

Nejdříve si zopakujeme šest nejdůležitějších pravidel, které by měl každý jedinec, který tuto proceduru postupuje dodržet.

Více se dočtete na Našem BLOGU ZDE...)

TOPlist