Volejte: 776 164 164
Výrobci a značky:ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Aktuality

Domácí posilovna

25.5. 2018

Přestaňte utrácet peníze za chození do posilovny. Pořiďte si doma svou vlastní posilovnu. Může to být ve sklepě, v nevyužitém pokoji po dětech, v malém kumbálku, prostě kdekoliv, kde máte nevyužitý prostor.

Jak vybavit domácí posilovnu

Na začátek vám postačí pár základních posilovacích strojů a doplňků se kterými si efektivně zacvičíte. Rotoped je velmi dobrý na tvarování zadečku, stehen a lýtek. Půl hodiny intenzivní jízdy každý den a brzy se dostaví efektivní výsledky.

Více na Našem BLOGU ZDE...

A co fitko? Zacvičíme si...)

23.5. 2018

Fitness centrum

Zařízení, do kterého můžete chodit sportovat. Existuje snad v každém městě a každé z nich nabízí ve směs to samé obohacené třeba o nějaký ten sport navíc nebo naopak.

V dnešní době je velmi moderní chodit do „fitka“. Naleznete tam posilovnu, se zkušenými a profesionálními trenéry, kteří rozumí tomu, co dělají a dokážou vám velmi dobře poradit, jak cvičit správně, na co se zaměřit a tomu podobné. Centra jsou zaměřena jak pro muže, tak i pro ženy.

Více na našem blogu ZDE...)

I bez talentu se dá žít zdravě.)

18.5. 2018

Nemusíte být sportovně nadaní, abyste mohli začít dělat nějaký sport. V tomto případě se spíše jedná o náš zdravý životní styl.

Vůbec se zařadit do svých hodnot také určitý pohyb. Nepohrdejte malými začátky, protože ty jsou základními kroky ke zpevněné postavě. Ne jen muži touží po statnosti a síle, ale také ženy si přejí shodit nějaké to kilo nebo dvě.

I svá záda zbavit bolesti, které jsou příčinnou nesprávného držení těla, leckdy i břemen zatěžujících nás. Ne každému vyhovuje specifický druh sportu. To nebrání tomu vyzkoušet i jiné varianty. Ty pravé vedoucí k vašim stanoveným cílům.

 

Více na Našem Blogu ZDE.

TOPlist