Volejte: 776 164 164

Aktuality

Jezdíte na in-line bruslích?

8.6. 2020

Nezapomínejme, že sportujeme pro radost

Spojit příjemné s užitečným je skvělým tipem, jak strávit svůj volný čas s rodinou nebo přáteli a udržet si kondici. Lépe se sportuje, když máte k sobě někoho, kdo je stejným nadšencem, pro určitou aktivitu, jako vy.

Navzájem se podporujete pro výkon a jste si sami sobě motivací. Někdo ale preferuje spíše samotářský styl pro sport. Vše má své výhody i nevýhody a každý se zařídí dle svého uvážení. Ostatně někomu nemusí vyhovovat, když jeho společník si vede lépe než on. A naopak. Někdo si i spíše odpočine starostí z běžného života.

Více na Našem blogu ZDE.

I bez talentu se dá žít zdravě.)

18.5. 2020

Nemusíte být sportovně nadaní, abyste mohli začít dělat nějaký sport. V tomto případě se spíše jedná o náš zdravý životní styl.

Vůbec se zařadit do svých hodnot také určitý pohyb. Nepohrdejte malými začátky, protože ty jsou základními kroky ke zpevněné postavě. Ne jen muži touží po statnosti a síle, ale také ženy si přejí shodit nějaké to kilo nebo dvě.

I svá záda zbavit bolesti, které jsou příčinnou nesprávného držení těla, leckdy i břemen zatěžujících nás. Ne každému vyhovuje specifický druh sportu. To nebrání tomu vyzkoušet i jiné varianty. Ty pravé vedoucí k vašim stanoveným cílům.

 

Více na Našem Blogu ZDE.

Hrajeme volejbal

16.3. 2020

Volejbal spojuje aktivní pohyb a zábavu

Kolektivní sporty utužují kolektiv a podporují týmovou práci. Kromě toho, že se děti naučí spolupracovat v týmu, budou se i přirozeně aktivně pohybovat a rozvíjet své pohybové schopnosti.

Pravidla volejbalu nejsou složitá a k samotné hře se lze jednoduše dostat pomocí procvičení základních praktik a pohybů nutných pro hru.

Více se dočtete na blogu ZDE.

TOPlist