Volejte: 776 164 164

Pro Tennis ES 8000 elektronický vyplétací stroj

Skladem
70 658
58 395 Kč bez DPH
Výrobce: Merco


Pro Tennis ES 8000 elektronický vyplétací stroj

Elektronicky řízený vyplétací stroj je vyroben z oceli ,hliníku a FRP (materiály s vyztuženými vlákny) a má patentem chráněné 6-bodové uchycení hlavy rakety. Umožňuje vypletení jak tenisové, tak i squashové či badmintonové rakety s napětím struny od 6kg do 40kg.

Na rozdíl od modelu 480i je napínání struny dosahováno ´lineárním způsobem´ a to pomocí speciálního mikroprocesoru s buňkou navíjení, vybavenou integrovaným softwarem, který zaručuje absolutní přesnost a spolehlivost pro několik tisícovek vyplétání. Lze vybírat ze 3 rychlostí napínání, napínání lze zvyšovat / snižovat ve dvouch různých krocích o 0,1kg nebo 1kg (navíc možnost využití paměti pro 9 různých nastavení napínací síly), samozřejmostí je i funkce ´knot´ ( závěrečný uzel o 2kg vyšší tah) či skokové navýšení přepětí o 10% nebo 20% ( používá se pro přírodní struny). Chloubou stroje jsou i dvoje spodní kleště s diamantovým práškem zaručující nepoškození struny, oceňován je i úložný prostor příslušenství. V ceně stroje je i základní vybavení pro vyplétače: 1 upínací hrot, 1 kleštičky (pinzeta), 1 štípací kleště, 1 průchodka a různé plastové a náhradní díly. Nabízíme možnost dokoupit výškově nastavitelný stojan.

Záruka na celý výrobek je 2 roky, garance nákupu na všechny náhradní díly je minimálně 5 let.

Pro lepší představu jistě poslouží fotogalerie, demonstrační video či přiložený návod k obsluze. Tento výrobek prodáváme několik let a zatím jsme nezaznamenali žádnou reklamaci, vřele proto doporučujeme všem vyplétačům! Pozn.: Stojan je volitelnou výbavou za příplatek.

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Napište číslici šest
(ochrana proti spamu)
Alternativní nabídka
TOPlist